Київські новини

kievsnews

Стала відома справжня причина Податкового Майдану 03/03/2011

Filed under: Uncategorized — kievsnews @ 12:55

Протягом понад 12 діб, зі світанку 22 листопада майже до світанку 3 грудня підприємці з усієї України стояли на Майдані Незалежності, вимагаючи від Президента, Уряда і Верховної Ради України створення справедливої системи оподаткування замість недолугого і бездарного Податкового кодексу Тігіпка-Бродського. Проте, як виявилося, не все так просто, як здавалося.

Протягом понад 12 діб підприємці з усієї України стояли на Майдані Незалежності

Вранці 2 березня слідчий Є.В.Сеперович пред’явив організатору Підприємницького Майдану, голові Коаліції учасників Помаранчевої революції Сергію Мельниченку обвинувачення у скоєнні злочинів, передбачених ст.ст. 28 ч. 2, ст. 194 ч. 1 – «Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах» –

тобто, якщо перекласти постанову про притягнення як обвинуваченого на загальнозрозумілу мову, то виявляється, що Сергій Мельниченко, маючи злочинний умисел пошкодженння гранітної плитки на Майдані Незалежності з боку готелю «Україна», вступив у попередню злочинну змову з громадянами Федчуком, Ахтирським, Мандичем, Гаркавенком, Заплаткіним і Грузиновим. Сергій Мельниченко створив з них злочинне угрупування, в складі якого, реалізуючи свої злочинні наміри, направлені на пошкодження чужого майна, скликав на Майдан Незалежності до 100 тисяч підприємців з ріних областей України, а потім, відповідно до раніше розподілених злочинних ролей, віддавав усні розпорядження подільникам, а вони забивали кувалдами металеві кутники у гранітне покриття.

Полковник Федчук доводить Сергієві Мельниченку, що він витоптав усю плитку на Майдані

Комунальники намагаються знищити речові докази

Отже, завдяки нашій звитяжній міліції вдалося, нарешті, розгадати справжні наміри людей, що вистояли 12 діб на Майдані Незалежності, вимагаючи вета на Податковий кодекс. Не заради Кодексу їхали до Києва автобуси з усіх усюд, долаючи міліцейські кордони, недоїдаючи і недосипаючи в дорозі, мерзнучи і мокнучи на Майдані – це все був диявольський план підступного умисного знищення стратегічної гранітної плитки!

Знищення речових доказів

Важко сказати, що могло викликати таких всенародний спалах гніву, спрямований саме на нищення гранітної плитки на Майдані, але наслідки його були страшними: люто накинувшись на гранітне покриття і оскаженіло вбиваючи 132 кутника та прив’язуючи до них намети, злочинне угрупування примудрилося плитці загальною вартісю не більше 14 тисяч гривень завдати шкоди аж на 212 тис.292 гривні. Причому сума збитків була встановлена з аптечною точністю одним поглядом поглядом представника КП ШЕУ Шевченківського району на аматорську фотографію, зроблену взимку вночі.

Так проводилася "експертиза"

Справді, Україна має талант!!!

Окрім того, Сергія Мельниченка як організатора акції, на відміну від інших учасників, звинувачують також у «організації групових дій, які призвели до грубого порушення громадського порядку» – ст.293 КК України. Виявилося це в тому, що під час проходу демонстрантів по вул.Інститутській «були пошкоджені 3 секції металевої огорожі та гранітне покриття площею 2,5 кв.метри на тротуарі, чим завдано шкоди … на суму 2711 гривень» – цікаво, чи то не дівчата своїми гострими підборами попробивали кам’яну бруківку? Крім того, вважає слідство, «невстановленими учасниками акцій … пошкоджено автомобілі «Рендж-Ровер» і «Тойота-Кемрі». Пригадується старий одеський анекдот: на могилі напис «Тут поховано невідомого солдата Іосифа Рабиновича». Туристи запитують у місцевих: «Чому написано «невідомий солдат», якщо його ім’я Іосиф Рабинович?» Місцеві відповідають: «Бо ніхто не знає, чи був Іосиф солдатом». А тут навпаки – «невстановленими учасниками акції» пошкоджено машину. Але якщо порушники невідомі, то звідки могло стати відомо, що вони були учасниками акції? Чи міліція усі пригоди, які сталися у Києві за ці дні, спише на «учасників акції», які діяли відповідно до «злочинного умислу» Сергія Мельниченка з пошкодження гранітної плитки?

Жарти жартами, міліція пише – цирк голодує, але ж за дії, які інкримінуються Сергієві Мельниченку і його вигаданим «подільникам» (слід зауважити, що з половиною з них він на момент встановлення наметів взагалі не був знайомий – не те щоб змову вчиняти) загрожує до 15 років ув’язнення… А свідчення проти них дають люди, яких чомусь ніхто з учасників Майдану пригадати не може…

Янукович на Майдані з підприємцями

Президент України Віктор Янукович запевняв підприємців, що жодних переслідувань за Майдан не буде.

Пацан сказав – пацан зробив. Не фуфлижник якийсь, йопт!!!

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s