Київські новини

kievsnews

По підприємцям – вогонь! Поки що інформаційний… 26/03/2011

Влада, схоже, почала серйозніше ставитися до підприємницького руху. Сьогодні зроблено першу спроба «інформаційного артобстрілу». На нікому досі не відомих сайтах-близнюках луганського графомана-невдахи Геннадія Петрова з’явилася, без перебільшення сказати, майстерно написана провокаційна заява нібито від імені Коаліції Учасників Помаранчевої Революції (КУПР).

http://www.11pr.net/?p=3613 #comment-180

http:// pr-net.com.ua/?p=23131

Мета публікації досить очевидна з її тексту – підірвати довіру до одного з найбільш впливових і потужних об’єднань українських підприємців – Асамблеї громадських організацій малого й середнього бізнесу України. Друга, не менш очевидна, – дискредитувати народного депутата з Луганська Наталію Королевську, яка очолює Громадську раду підприємців при ВР України. Водночас вирішувалося ще два питання – дискредитація КУПР і розкол у рядах підприємницького руху. А може, якраз останнє ставилося головною метою – поки неясно.

Можливість появи цієї провокації виникла після несанкціонованої приписки до заяви в УНІАН одного з лідерів Асамблеї коментаря якогось “аналітика” Голобуцького , у якому КУПР обвинувачувався у провокаціях і обслуговуванні влади. Приписка була подана УНІАНом як позиція пана Панаетова. Це викликало жорстку відповідну реакцію. Але КУПР ніколи не ототожнював особисту думку однієї людини з офіційною позицією Асамблеї, разом з якою організовував Податковий Майдан і яку вважав і вважає послідовним і безкомпромісним захисником інтересів українських підприємців.

Штучно створеним конфліктом негайно скористалися ті, кому вільнодумство й незалежність середнього класу – як серпом по вухах. «Розділяй і пануй» – девіз всіх тиранів людства. Наклепницькі заяви про нібито співробітництво Асамблеї із владою й зрадництво інтересів підприємців, зроблені від імені КУПРу, і претензії на монополізацію Майдану за задумом авторів фальшивки повинні вбити клин між двома найбільш незручними для влади організаціями.

Стало зрозуміло, що влада врешті-решт оцінила силу підприємницького руху й вирішила оголосити йому війну. Якість виконання фальшивки дозволяє стверджувати, що готував її професійний провокатор високого класу, який добре орієнтується в темі – а послуги таких фахівців коштують недешево. Однак і він припустився низки проколів, що дозволяє незаперечно довести факт підробки:

1.           КУПР як один з організаторів підприємницького руху з повагою ставиться до підприємців і ніколи б не назвав їх «баригами»;

2.           Спілка офіцерів України – один зі співорганізаторів Майдану – названа Союзом радянських офіцерів;

3.           Заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький названий «політтехнологом», яким він ніколи не був;

4.           У фальшивці стверджується, що 7 членів КУПРу піддаються карним переслідуванням, у той час як з 7 активістів Майдану, стосовно яких порушена кримінальна справа, лише двоє є членами КУПР.

5.           Наталія Королевська не має жодного відношення до конфлікту КУПР із Андрієм Панаетовим, і у випадку авторства КУПР згадування її ім’я в заяві було б виключене.

6.           Зазначений в публікації e-mail vgo_kupr@ukr.net був зламаний хакерами (за припущенням – ПР) і не використовується з грудня минулого року.

7.           І нарешті, офіційні заяви КУПР готуються літератором високого класу й вирізняються ідеальною грамотністю, і в них не використовуються маловживані слова на кшталт «диспонуємо». Фальшивка ж буквально рясніє синтаксичними помилками. Шкільний твір такого рівня тягнув б на «2».

Служба внутрішньої безпеки КУПР без напруження протягом півгодини встановила особу, адресу, телефон і коло знайомств Геннадія Петрова, який розмістив пасквіль на своїх ресурсах. Без сумніву, сіренький провінційний борзописець, котрий раніше не цікавився цією темою, не міг сам зліпити подібне. У такому випадку досить цікаве питання – хто ж замовник?

У цей час проводиться розслідування; серед підозрюваних – три особи, зацікавлені у розпаленні ворожнечі між лідерами підприємницького руху. Зі зрозумілих причин імен поки що назвати не можемо, але найближчим часом вони стануть надбанням громадськості. Країна повинна знати своїх героїв і своїх підлюків.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s