Київські новини

kievsnews

Азаров зняв з українців останню сорочку 30/03/2011

Filed under: Uncategorized — kievsnews @ 22:07

Сьогодні, 30 березня, о 15.00 перед Кабінетом Міністрів України ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» в рамках всеукраїнської кампанії «Поверни собі Україну» провела акцію «Віддай останню сорочку Азарову».

(Фото: Сергій Харченко)


Учасники акції демонстративно знімали з себе сорочки і жбурляли з автомобілів в бік Кабінету Міністрів, демонструючи стан, до якого лише за рік уряд «проффесіоналів» довів Україну.


Що зробив уряд Азарова протягом цього року?

Здав національні інтереси України на догоду МВФ, інших держав і транснаціональних кампаній. Збільшив державний борг України за рахунок безглуздих зовнішніх запозичень. Обслуговував інтереси олігархів на шкоду громадянам. Не виконав передвиборних обіцянок Президента і Партії регіонів своїм виборцям.

Нав’язав суспільству антинародні реформи. Прийняв недолугий Податковий кодекс, який поставив підприємців на межу існування і призвів до масового закриття підприємств та звільнення працівників, нав’язав кабальний Трудовий кодекс, котрий захищає права роботодавців і робить безправними робітників, Житловий кодекс, що перекладає всі проблеми ЖКХ на плечі громадян, Пенсійну реформу, що збільшує на 5 років вік виходу на пенсію й т.ін. Підготував зміни до Земельного кодексу, спрямовані на приватизацію останнього, що поки не відібрали олігархи у громадян – рідної землі.

Розв’язав репресії проти політичних опонентів і учасників протестів проти дій уряду. Виявив неефективність керування державною власністю, корупцію в сфері державних закупівель, непрозорість процедур приватизації ключових державних підприємств.


Довів до зростання цін на всі види товарів, до згортання соціальних програм, до зниження рівня соціальних стандартів, до скорочення кількості робочих місць, до росту заборгованості по заробітній платі, до скорочення кількості пільг і категорій громадян, що мають право на пільги, до зменшення видатків на охорону здоров’я, освіту, до збільшення податкового навантаження на бізнес і рядових громадян, до росту цін на продукти харчування, газ, електроенергію, послуги ЖКХ, бензин і дизельне паливо, до зменшення добробуту людей, росту злочинності, корупції серед чиновників на всіх рівнях…

При цьому збільшив видатки на своє утримання, відмовляється від відставки одіозних міністрів, які довели на практиці свою некомпетентність і непрофесіоналізм – Могильова, Табачника, Калетника, Тігіпко, Бродського та ін.

Але процес «погіршення життя вже сьогодні» триває й далі. Нам – громадянам України – набридли експерименти влади, народ втомився від бездарності «реформаторів». Наш рівень життя за останній рік стрімко знизився, ще трохи – й люди не зможуть забезпечувати свої родини. Так далі тривати не може.

Пане Азаров, не випробовуй наше терпіння. Іди у відставку. Іди сам, поки дозволяємо…

Нагадаємо, ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» (КУПР) вже третій тиждень спільно з ГО «Порядок і Достаток» проводить безстрокову акцію перед Адміністрацією Президента з вимогою припинення репресій проти громадян України і відставки міністрів Могильова, Табачника, Тігіпко.

Сьогодні вранці активісти КУПР біля слідчого управління Генпрокуратури вимагали встановлення винуватців загибелі журналіста Георгія Гонгадзе і справедливого покарання вбивць (http://www.youtube.com/watch?v=rBJGMU5Ayr0&).

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s