Київські новини

kievsnews

У Києві пройшов марш захисників міста 03/04/2011

Filed under: Uncategorized — kievsnews @ 16:46

Київська земля давно пестить погляди жадібних загарбників. Куди не глянь – незаконні забудови, захоплення територій і споруд, винищення музеїв, бібліотек, книжкових магазинів, зелених зон і місць відпочинку.

Мешканці столиці неодноразово поставали проти варварства орди – інколи перемагали, а інколи доводилося і відступити. І зростали на київьких пагорбах потворні високи з офіс-центрами, торговельно-розважальні центри, культові споруди, яких не потребувала громада. Підвищувалися комунальні тарифи і ціни на проїзд у громадському транспорті, при цьому якість послуг залишається ніякою.

Сьогодні декілька громадських організацій зібрали людей з усього міста на спільний мітинг проти усіх неподобств, які творить чинна влада. Закликали захистити зелені насадження, ввести мораторій на нове будівництво в історичному центрі, на виселення чи приватизацію музеїв, книжкових магазинів та бібліотек.

Переглянути рішення про відчуження таких об’єктів за останні 5 років. Створити велосипедну інфраструктуру європейського рівня як необхідну складову підготовки до Європейської футбольної першості: доріжки, стоянки, прокат. Забезпечити всі громадські місця сміттєвими урнами і баками для роздільного збору сміття і встановити штрафи за засмічення вулиць.

Негайно зупинити дію лобістського закону “Про регулювання містобудівної діяльності”, натомість за участі громадськості розробити новий закон. Оприлюднити у наявному стані для вільного доступу всіх громадян України Державний реєстр нерухомих пам’яток України і надалі негайно публікувати будь-які зміни до нього.

Припинити необґрунтовані підвищення цін на опалення і транспорт, непрозору приватизацію та розбазарювання міського бюджету, зокрема на потреби окремих релігійних організацій.

Негайно звільнити самовільно захоплені представниками окремих конфесій зелені зони та історичні місця. Покарати чиновників, винних у вказаних злочинах.

Втім, на думку лідерів таких організацій як ВГО “Коаліція Учасників Помаранчевої Революції” (КУПР), ГО “Блок соціального партнерства Порядок і Достаток“, Громадянська кампанія “Форум порятунку Києва“, ГО “Кияни, об’єднуємось!“, ГО “Я – Киянин“, цього нині замало. Достатньо вже чиновники чули закликів і гасел. Як казав російський байкар, “Васька слушает да ест”. Пора, нарешті, владу застосувати – владу, джерелом якої є народ.

Настав час боротися не з проявами і наслідками, а розв’язати проблему в корені. Люди, які використовують довірену їм народом владу виключно для власного збагачення, мають піти геть. Вирішити проблеми столиці можуть два кроки:

  • Негайне припинення повноважень Київської міської ради і призначення дострокових виборів.
  • Негайне припинення повноважень Київського міського голови Черновецького Л.М. і призначення дострокових виборів.

На цей момент громадськістю Києва за сприяння зазначених організацій підготовлено всі належні документи для проведення міського референдуму про відставку Київради та мера Леоніда Черновецького. Незабаром розпочнеться збір підписів – але для цього залишається змусити Київраду прийняти документи на створення ініціативної групи. Навряд чи більшість депутатів з радістю залишать місця, які дають безмежні можливості для хабарів і дерибану.

Але ми повинні добитися свого – інакше завтра нашим дітям просто не буде де жити.

  • ВГО “Коаліція Учасників Помаранчевої Революції” (КУПР) – Михайленко П.В.
  • ГО “Блок соціального партнерства Порядок і Достаток” – Місюра О.Є.
  • Громадянська кампанія “Форум порятунку Києва” – Черняховський В.
  • ГО “Кияни, об’єднуємось!” – Дядюк О.В.
  • ГО “Я – Киянин” – Надурак В.

Прес-центр референдуму:

тел. (093) 334-9634, факс 253-8029,

e-mail: pravo_narodu@ukr.net, referendum.kyiv@gmail.com,

http://www.kievsnews.wordpress.com

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s