Київські новини

kievsnews

У Громадській раді при КМДА створено альтернативну робочу групу 04/04/2011

Filed under: Uncategorized — kievsnews @ 14:30

Ряд громадських організацій вважають нелегітимною робочу групу по підготовці першого засідання Громадської ради при Київській міській державній адміністрації.

“Зараз реалізується таємний план по захопленню влади в самій Громадській раді шляхом створення неправомірної робочої групи по підготовці першого засідання ради, де буде вибране керівництво ради”, – заявив на прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна” у п’ятницю член Громадської ради, голова громадської організації “Київська міська гільдія фахівців з питань боргів і банкрутства” Вадим Хабибуллин.

В протоколі зборів, що поданий на підпис главі КМДА Олександрові Попову, йдеться про те, що на зборах був затверджений склад робочої групи по підготовці перших організаційних зборів ради. Однак збори не затверджували цей склад.

Тому 14 березня 2011 р. відбулася робоча зустріч ініціативних членів Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), обраних на установчих зборах 3 березня.

Учасники зустрічі висловили занепокоєння тим, що після обрання Громадської ради на зборах 3 березня, практичних кроків, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України щодо організації роботи Громадської ради, не зроблено.

Учасники зустрічі утворили робочу групу у складі 10 осіб, яка разом із КМДА займатиметься підготовкою першого засідання Громадської ради, і відповідні документи були спрямовані до КМДА і Кабінет міністрів України..

Для ведення переговорів з КМДА з питань, які виникатимуть під час підготовки першого засідання Громадської ради, делеговано члена Громадської ради та робочої групи Хабібулліна Вадима Моневяровича.

Робоча група одноголосно ухвалила рішення провести відкриті збори легітимно обраних членів Громадської ради, представників інших інститутів громадянського суспільства, які не увійшли до Громадської ради, та представників КМДА.

Нагадаємо, Громадську раду при КМДА було сформовано 3 березня 2011 року в ПАТ «Київпроект», де відбулися Установчі збори Громадської ради при Київській міській державній адміністрації. Для участі у зборах зареєстрували 244 делегати, хоча заявки подали близько тисячі громадських організацій. Ще близько 50-ти організацій з незрозумілих причин ініціативна група не допустила до складу ради. КМДА на зборах внесла пропозицію про те, щоб рада налічувала 20 членів, однак збори вирішили, що Громадська рада складатиметься з 222 представників. Засідання проходило у досить напруженій атмосфері. Представники «донецького клану» намагалися обрати головуючого та секретаря без можливості висування інших кандидатур. Такі дії організаторів зборів викликали протест у більшості делегатів, і лише шляхом відчайдушної боротьби представників громадянського суспільства вдалося знайти компроміс.

Електронна адреса: grom.kmda@gmail.com

 

One Response to “У Громадській раді при КМДА створено альтернативну робочу групу”

 1. Громадська Рада КМДА. ПОРУШЕННЯ. Інтерфакс-Україна. Прес-конференція

  ПОРУШЕННЯ ПРИ ОБРАННІ ГРОМАДСЬКИХ РАД МАСШТАБНІ.
  Прес-конференція Інтерфакс-Україна
  Громадська Рада КМДА – Київ для всіх, крім “грабунів”
  Прес-конференція в Інтерфакс-Україна Члена Громадської Ради КМДА – Вадима Хабібулліна

  …провести ретельні, публічні, відкриті перевірки у кожному районі міста Києва на предмет «обрання» штучних і підконтрольних громадських рад…

  ВІДЕО ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ В ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА:
  дивитись: http://www.youtube.com/watch?v=13s7GEbzf6g


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s