Київські новини

kievsnews

Трьох українців відправили до лікарні через Путіна 13/04/2011

Трьох людей, що голодували біля Адміністрації Президента, швидка допомога 12 квітня доправила до лікарні. Причиною послужив приїзд до України прем’єр-міністра РФ Путіна В.В.

Олександр Місюра голодував вже 30-й день. Вимагав від Президента виконати свій обов’язок гаранта  Конституції і призначити прокурорську перевірку кримінальних справ проти організатора Підприємницького Майдану і шістьох активістів, справ проти членів громадських організацій патріотичного спрямування, припинити утиски свободи слова і перешкоджання діяльності громадських організацій, а також звільнити з посади міністра МВС Могильова А.В., який за рік переорієнтував відомство з боротьби проти злочинності на боротьбу проти народу, що добре видно з показників його роботи.

Поруч вже другий тиждень стояли двоє пенсіонерів-інвалідів з Макеєвки – у них також були претензії до органів МВС. Одного після жорстокого побиття сусідами, яке принесло йому 1 групу інвалідності, корумповані міліціянти самого зробили обвинуваченим, а у другого – дрібного підприємця – допомогли зухвало відібрати торговельний павільон.

Рівно о 7 ранку на вул.Банковій з’явилися працівники ДАІ з евакуатором – звільняти вулицю від машин. Мовляв, сьогодні державний захід, має бути “порядок”. Пікетувальників вигнали з автівок, у яких вони грілися вночі, і залишили просто неба мерзнути. За дві години дідусям стало зле, і швидка доправила їх до кардіологічного відділення лікарні №12.

Олександр Місюра залишився один, товариші по організації у цей час проводили мітинг за перевибори у Києві. О пів на 12-ту раптом підійшли міліціонери і стали вимагати, щоб він залишив місце пікету і пішов геть – мотивуючи тими самими “державними заходами”. Спроба пояснити їм, що припинити проведення заходу, за Конституцією і законами України, може тільки суд, не допомогла.

Міліціянти вхопити громадського активіста за руки і потягли в бік вул.Інститутської. Не бажаючи давати приводу для звинувачення у опорі працівникам МВС, він пішов далі сам, проте за кілька десятків метрів раптом почув слабкість і запаморочення. Тримаючись за спинку стільця, намагався втриматися на ногах. Міліціонери допровадили його до Будинку Письменника і викликали “швидку”, яка відразу забрала голодувальника до лікарні.

Обстеживши пацієнта, лікарі категорично зажадали припинення голодування. Загальне виснаження, зневодження, ознаки гіпертонічного кризу складали істотну загрозу для здоров’я. Друзі, які тим часом приїхали слідом також підтримали вимоги лікарів, і спільно було прийнято рішення припинити голодування. “Пора йти іншим шляхом”, – пожартував Олександр, – “Тим більше, проблема достатньо привернула уваги громадськості і показала ще деякі нюанси ситуації”.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s