Київські новини

kievsnews

Головний слідчий України полетів! 16/04/2011

Президент Віктор Янукович звільнив Василя Фаринника з посади заступника міністра внутрішніх справ – начальника Головного слідчого управління. Відповідний указ розміщений на офіційному сайті президента у п’ятницю, 15 квітня.

Іншим указом Янукович звільнив Анатолія Лазарева з посади заступника міністра внутрішніх справ – начальника Головного штабу. Крім того, звільнені Леонід Зима з посади заступника міністра внутрішніх справ – начальника кримінальної міліції та Віктор Ратушняк з посади заступника міністра внутрішніх справ.

15 квітня був звільнений також Олександр Просолов з посади заступника міністра внутрішніх справ – начальника головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим.

Крім того, в п’ятницю президент звільнив чотирьох заступників міністра Кабінету міністрів: Юрія Авксентьєва, Сергія Камишева, Костянтина Любченка та Юрія Аністратенка.

Втратили свої посади також заступник міністра аграрної політики та продовольства Володимир Ладика і заступник міністра економіки Олександр Сухомлин. Також Янукович звільнив двох заступників секретаря Ради національної безпеки і оборони Раїси Богатирьової – Сергія Парашина і Павла Ігнатенка.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/04/15/6112460/

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s