Київські новини

kievsnews

РЕЙДЕРИ ПОБИЛИ ВДОВУ ПАРАДЖАНОВА 31/05/2011

Увечері 31 травня невідомі побили жінок, що мешкають у дворі старовинного київського будинку по вул.Пирогова, 2. Свого часу тут жив режисер Сергій Параджанов. А тепер незаконно зводиться у дворі багатоповерховий будинок з підземним паркінгом.

Колись цю забудову зупиняв суддя Сергій Зубков. У березні його вбили. Нині є припис прокурора і розпорядження прем’єр-міністра. Але й на це забудовники-рейдери не зважують. Мабуть, рівень ще не той…

Всупереч усім заборонам сьогодні на будмайданчик намагалися завозити бетон і заводити важку техніку. На шляху машин відважно стали мешканці дворику – переважно жінки літнього і похилого віку, серед яких була і вдова видатного режисера. Тоді найняті забудовником бритоголові «охоронці» не менш відважно кинулися на бабусь і стали їх бити і розкидувати в різні боки. Одну жінку було серйозно травмовано.

На диво якісно спрацювала викликана мешканцями міліція. Співробітники 4-го ТВМ Шевченківського РВВС блискавично прибули на місце події і припинили зухвале неподобство. Причому не лише ті, що були на чергуванні, але й ті, що мали законний вихідний і збиралися попити пива.

Трохи про історію конфлікту: http://lb.ua/news/2011/04/21/93693_Kievlyane_ne_puskayut_betonomeshalk.html

Але залишається незрозумілим питання: що за сила стоїть за таємничим забудовником, що йому і прем’єр не вказівка. Цікаво, хоч Президента він уважить?

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s