Київські новини

kievsnews

Битва за Київ: Прокуратура проти Київради 01/06/2011

Скандальна забудова у старовинному дворику на вул. Пирогова, 2 повинна зупинитися.

Завтра, 2 червня, Окружний Апеляційний суд м. Києва розгляне справу за позовом Прокуратури до Київради з вимогою скасування рішення Київської міської ради від 07.07.2005 р. за № 609/3185 та від 08.02.2007 р. за № 122/783 пор виділення земельної ділянки в оренду під забудову з правом подальшого викупу.

Мова йтиме про ту саму ділянку в центрі столиці, яка розташована між трьома пам’ятками архітектури різних часів – будинком С.Параджанова (Пирогова, 2), Музеєм історії медицини (Хмельницького, 37) та Доходним будинком (готелем) (Пирогова, 6). Крім того, поблизу розташовані київська міська станція і перша підстанція швидкої допомоги.

Останнім часом забудовники помітно активізувалися. Попри те, що численні інстанції визнали цю забудову незаконною і небезпечною для Києва, будівельні роботи проводилися й далі. Частково їх вдавалося гальмувати втручанням місцевих мешканців та громадських організацій, депутатів Верховної та Київської міської рад – але загалом процес помалу просувався… У дворику було знищено дитячий майданчик, зрізано вікові дерева, захоплено прибудинкову територію. В результаті земляних робіт пошкоджено Музей історії медицини, велика тріщина розколола Прибутковий будинок, зруйновано електроживлення (кабель тепер лежить просто неба у дворі, становлячи загрозу життю людей) і водопостачання.

Для захисту будівельного майданчика від справедливих протестів обурених громадян забудовник (ТОВ “Торговий дім міжнародної спілки українських підприємців”) залучив злочинне угрупування, що складається з колишніх воїнів-афганців. Не секрет, що певна частина ветеранів, звиклих до людської крові, поповнила лави кримінальних угрупувань. Мешканцям і активістам загрожували розправою, били під час мирних акцій протесту. Учора відбулося безпрецедентне побиття жінок літнього віку кремезними здорованями.

Проте патріоти рідного міста не втрачали надії на перемогу. Зверталися у різні інстанції, проводили мітинги, давали інформацію журналістам. Прокуратура за заявою мешканців кварталу подала позов до Київради про скасування незаконно прийнятих рішень. Слухання відбудеться у Окружному Апеляційному суді м. Києва за адресою вул. Командарма Каменєва, 8 (М.Печерська, за Училищем ім.Богуна) 2 червня о 14.00.

Мешканці історичного кварталу просять журналістів належним чином висвітлити судове засідання – адже не виключено, що на суддів і прокурора чиниться тиск або пропонується “винагорода” за “правильне” рішення.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s