Київські новини

kievsnews

ГРОМАДСЬКІСТЬ ПРОСТЯГАЄ РУКУ ДРУЖБИ МІЛІЦІЇ 06/06/2011

У вівторок 7 червня о 15.00, в години особистого прийому громадян міністром внутрішніх справ, до МВС прийдуть представники відомих громадських організацій для обговорення стосунків суспільства з міліцією. Про це повідомила прес-служба ВГО “Коаліція Учасників Помаранчевої Революції” (КУПР).

“Ставлення до міліції в Україні впало, як то кажуть, нижче плінтуса, – пояснив голова Правління КУПР Сергій Мельниченко, – Причин для того є чимало: безпідставні затримання, порушення замовних кримінальних справ, корупція, кришування кримінального бізнесу, участь у рейдерських захопленнях, катування затриманих і так далі”.

“Але так не повинно бути, – додає співорганізатор заходу, голова ГО “Громадянська варта” Ірина Макаренко, – Міліція створена для захисту прав і свобод громадян. В її лавах є чимало достойних бійців, які сумлінно виконують присягу і Закон пор міліцію. Подолати явища, які дискредитують МВС – наша спільна задача. Для самого відомства вона виявилася непосильною”.

Провідні громадські організації звернулися до міністра МВС Могильова А.В. з пропозицією спільної боротьби за честь міліцейського мундиру. Заяву з пропозицією такої зустрічі було подано у день захисту дітей 1 червня.

Намічена на 7 червня зустріч покаже рівень зрілості керівництва МВС і ступінь готовності до конструктивного діалога з громадськістю.

Досить міліції воювати з народом, а народу – з міліцією. Пора спільно наводити порядок.

На зустріч громадських активістів з міністром Могильовим запрошено журналістів.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s