Київські новини

kievsnews

ДО МОГИЛЬОВА НА КАВУ 14/06/2011

До міністра МВС Анатолія Могильова на каву прийдуть лідери кільканадцяти відомих громадських організацій України. Вони збираються обговорити з міністром те, як міліція забезпечує права громадян на мирні зібрання і вільне вираження своїх поглядів.

Конституція України гарантує кожному громадянинові право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів і переконань (ст.34), право мирно збиратися без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації (ст.39), конституційні права людини і громадянина не можуть бути обмежені крім випадків, передбачених Конституцією (ст.64).

У зв’язку з численними порушеннями права громадян на свободу мирних зібрань і висловлення своєї думки, незаконними затриманнями, довільним трактуванням норм Конституції і законів України щодо порядку проведення мирних зібрань громадські активісти збираються почути від міністра оцінку таких явищ і обговорити шляхи вирішення проблеми.

Згідно ст.26 Закону про міліцію, контроль за діяльністю міліції здійснюється міністром МВС. У другий вівторок місяця передбачено прийом громадян особисто міністром МВС. Активісти планують у невимушеній обстановці розглянути з очільником правоохоронного відомства плани його подальшої взаємодії з суспільством.

Заяву на особистий прийом міністра МВС лідери чотирьох громадських організацій подали два тижня тому під час мирного зібрання “Міліція з народом”. Наступного разу, рівно через тиждень, аналогічну заяву підписали лідери 11 організацій. Цього разу до стін МВС збираються прийти близько 20 громадських об’єднань. Кількість бажаючих поспілкуватися з паном Могильовим за філіжанкою кави зростає з кожним разом.

Мітинг розпочнеться 14 червня о 15.00 – під час особистого прийому громадян міністром.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s