Київські новини

kievsnews

УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛІСТИ ДАЛИ ВІДСІЧ НАЦИСТАМ І ФАШИСТАМ 22/06/2011

День 22 червня в Україні очікували з тривогою. Після зухвалої провокації одеських і кримських неонацистів у Львові 9 травня, що відбулася за потурання декого з місцевої влади, в Росії здійнявся страшний лемент на тему “Львовские националисты напали на ветеранов”. Державна Дума Росії заявила про можливість приїзду цілої делегації своїх депутатів для “захисту ветеранів війни”; Найбільше лютували комуністи обох країн. В разі проведення цієї операції аналітики не виключали навіть вірогідність виникнення військового конфлікту між Росією і Україною. Проте, слава Богові, вистачило розуму не приїхати…

Насправді ж події 9 травня скоріше можна назвати “націоналісти намагалися зупинити паплюження могил радянських солдатів есесівською символікою”. Адже широко пропагована нині в Росії “георгіївська стрічка” під час ІІ світової війни використовувалася виключно зрадниками Батьківщини – РОА, РОНА і КОНР, котрі входили до військ СС. Жоден ветеран-фронтовик ніколи б не надів чорно-охрову стрічку, яку носили запроданці, що підняли зброю проти своїх співвітчизників. Характерно те, що безлади у Львові намагалися вчинити члени псевдо-проросійських організацій “Родіна”, “Дозор” і “Русскоє єдінство”. Перші штурмові загони Адольфа Гітлера, на базі яких пізніше створювалася НСДАП, теж називалися “Родіна” і “Дозор”. Символічно…

Щоб нагадати очільникам Російської Федерації про справжні факти історії, до посольства РФ 22 червня вийшли представники українських патріотичних організацій – Конгресу Українських Націоналістів, Коаліції учасників Помаранчевої революції, Православного братства Андрія Первозваного і Блоку соціального партнерства “Порядок і Достаток”.

Українські патріоти оприлюднили історичні факти, які демонструють масштаби співпраці Росії і її громадян з німецькими нацистами під час війни, котру в Росії називають Великою Вітчизняною. Уряд Кремля виплекував німецький фашизм як рідну дитину – навчав гітлерівських офіцерів військовій справі, допомагав розвивати військову промисловість, ділився новітніми технічними розробками. Під час війни, яка фактично була спровокована Кремлем, на бік Вермахту перейшло понад 2 мільйони росіян – у складі гітлерівських військ нараховувалося 29 російських дивізій – 18 армійських, 8 СС та 3 розвідувально-диверсійні. Найдужче кричать про зрадництво інших народів ті, хто самі активно співпрацювали з нацистською Німеччиною. Звинувачуючи інші народи у співпраці з гітлерівською Німеччиною, вони забувають сказати про понад 2 млн своїх соплемінників, які насправді вірою і правдою служили фюреру. Були, звичайно, зрадники і серед інших народів – усі вкупі вони склали 11 дивізій, тобто майже втричі менше. Українців серед них назбиралося лише на одну дивізію. Тож намагання Росії “приватизувати” перемогу над фашизмом виглядають щонайменше неадекватно. Ще до цього варто додати статистику, наведену у підручнику з військової історії Міноборони СРСР (не якийсь там “голос з-за бугра”!), – виявляється, що українців загинуло в боях з фашистами втричі більше, аніж виходців з РСФСР; орденів і медалей також українці заслужили приблизно втричі більше. Якщо ж врахувати, що українців в СРСР було втричі менше, аніж росіян, то виходить, що питомий внесок в перемогу над фашизмом вони зробили десь у дев’ять разів більший. Аналогічна статистика з білорусами. Отже, Росія не “звільнила народи від фашистського рабства”, як це полюбляють казати, а увійшла у Берлін по тілам українських і білоруських вояків-героїв. У цьому світлі безвідповідальна і зухвала заява одного відомого російського політика, що нібито “Росія могла й сама без України війну виграти” звучить просто цинічно.

Учасники акції вимагали від російського керівництва визнати факти масової співпраці росіян з фашистами і припинити поширення наклепів на УПА, яка в дійсності воювала як проти німецьких фашистів, так і проти радянських комуністів. Серед тих, хто взяв зброю з рук агресора і направив її проти власної Батьківщини, називалися (мовою оригіналу): 

Батальон Муравьёва  Боевой Союз Русских Националистов (БСРН) 

Братство Русской Правды 

Высшая немецкая школа для русских офицеров 

Дивизия «Руссланд» 

Добровольческий полк СС «Варяг» 

Зеленая армия особого назначения 

Казачий Стан 

Комитет освобождения народов России (КОНР) 

Локотская республика 

Народная Социалистическая Партия 

Народно-трудовой союз российских солидаристов 

Организация Цеппелин  Республика Зуева 

РОНА 

РОА 

Русский корпус 

Русский отряд 9-й армии вермахта 

Русская национально-трудовая партия 

Российская фашистская партия 

Хиви 

15-й казачий кавалерийский корпус СС 

1-я русская национальная бригада СС «Дружина», известна также как 1-й Русский национальный отряд СС 

29-я гренадерская дивизия СС (1-я русская) 

30-я гренадерская дивизия СС (2-я русская) 

ВВС КОНР (ВВС РОА) 

1-я дивизия РОА/ВС КОНР (600-я пехотная дивизия вермахта) 

2-я дивизия РОА/ВС КОНР (650-я пехотная дивизия вермахта).

У Росії здебільшого намагаються уникати теми власних колабораціоністів. Раніше взагалі казали, що Російська визвольна армія Власова не воювала. А тепер Російська православна церква навіть заговорила про введення Власова до лику святих. Це виглядає досить послідовно на фоні канонізації іншого військового злочинця і безбожника – князя Андрія Боголюбівського. Заслуга останнього перед Богом і вірою полягає в тому, що під час битви дружин Київської Русі з татаро-монгольською навалою він скористався відсутністю вояків у Києві, прийшов зі своїм військом і зруйнував Київ, Батурін, закатував до смерті вище духовенство, його вояки паплюжили церкви, безчестили монашок, різали жінок і дітей.

Учасники сьогоднішньої акції вигукували антивоєнні гасла, тримаючи державні і організаційні прапори, а також плакати з написами: “Геть російський фашизм!”, “Ми говоримо Сталін – вважаємо Гітлер, говоримо Гітлер – вважаємо Сталін”, “Гітлер і Сталін – близнюки-браття”. На знак протесту проти героїзації поплічників і прихвостнів гітлерівської Німеччини було урочисто спалено портрети Гітлера, Сталіна, старших офіцерів РОА з георгіївськими стрічками і хрестами на грудях і емблемою СС на кашкетах, велике полотнище кольорів георгіївської стрічки та декілька триколорів, під якими воювали гітлерівські лакузи.

Водночас українські патріоти підкреслили, що своє ставлення до зрадників Батьківщини аж ніяк не поширюють на весь російський народ, серед якого є чимало гідних і шанованих людей. Висловили також співчуття рідним і близьким загиблих в недавній авіакатастрофі в Росії, котра забрала життя багатьох безневинних людей.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s