Київські новини

kievsnews

ВЕКТОР ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ 25/06/2011

Основними принципами внутрішньої політики правової демократичної держави, якою відповідно до статті 3 Конституції є Україна, визнається верховенство права, забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, повага до гідності кожної особи, здійснення державної влади на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову.

Незаперечним є той факт, що правосуддя в Україні здійснюється на засадах справедливості, рівності усіх учасників процесу перед судом, гласності, демократичності, неупередженості і звісно ж без жодного втручання та тиску на судовий процес. Адже відповідно до “вектору” внутрішньої політики державна влада здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову.

Початок досудового слухання справи Юлії Тимошенко для професійних мітингувальників здавався святом. Як всенародна мучениця, так і представники владних сил обіцяли не поскупитися за “всенародну підтримку”. Пропонували по 100 гривень за мітинг тривалістю 5 годин у “Батьківщині” і 140 за те ж саме у Партії Регіонів – на нинішні часи досить пристойний тариф.

Організацію підтримки обвинуваченої екс-прем’єрки взяв на себе її незмінний заступник Олександр Турчинов. За приблизною оцінкою, “Батьківщина” залучила близько двох тисяч професійних “активістів”, ще близько тисячі прийшло добровільно, через власні переконання. Проте й цих людей керівники партійних осередків реєстрували в якості найманців. Розсередившись на вузькому тротуарі Хрещатика від однойменної станції метро до Бесарабського ринку, захисники Юлі викликали враження багатотисячної сили. “Незрозуміло, навіщо було залучати найманців, – поділилися прихильники Юлії Тимошенко, – Багато хто з її прихильників не прийшов, аби не стояти поруч з “майданарбайтерами”. Якби “цих” не було, нас прийшло би набагато більше людей. Тисяч двадцять”. Що ж – черговий “прокол” “проффесора-2”.

Від Партії Регіонів відповідальним за акцію був добре відомий своєю “толерантністю” до журналістів нардеп Олег Калашников. Він дав доручення своєму колишньому товаришу по СДПУ(о), а нині держслужбовцю управління внутрішньої політики КМДА Володимиру Загоруйку вивести на мітинг одну тисячу політичних заробітчан.

Як сумлінний держслужбовець Володимир Загоруйко взявся за виконання наказу, адже він реалізовував не просто прохання Олега Калашнікова, а волю правлячої сили… Як відомо, виконавчу гілку апарату КМДА, зокрема Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, формує Голова КМДА Попов О.П., який є представником славнозвісної ПР…. Самого ж Голову КМДА призначає Президент, який є гарантом Конституції та визначає відповідно до неї напрями внутрішньої політики, виходячи з національних інтересів…

Втіленням в життя “вектору внутрішньої політики” займалися відомі фахівці з платних мітингів – Андрій Катаєв і герой нещодавніх скандалів навколо невиплат грошей арбайтерам Артем Рудиченко.

Намагаючись зімітувати “щирий народний гнів”, на тротуарі поставили пару недорогих колоночок і взяли мегафон, а на додачу до безпринципних студентів підбирали осіб яскраво-пролетарської, навіть маргінальної зовнішності. Таких завжди чимало товчеться на привокзальній площі. Злодійкувато озираючись по боках, найманці по черзі викрикували в мегафон “Юлю – на нари!”. Півтора десятки молодиків більш-менш пристойного вигляду, скориставшись вимогою Тимошенко проводити суд у відкритому режимі, завели до зали у чорних футболках з імітацією БЮТівської символіки. Їхня задача була – провокації в залі суду. Втім, “підсадних” швидко “вирахували” і виштовхали з приміщення суду.

Надворі ж “противників Тимошенко” вивели не більше 400 осіб. Та й тим, як виявилося, не збираються виплачувати більше половини від обіцяного, а може трапитися як і на День соборності – коли тисячі арбайтерів не отримало грошей навіть на дорогу додому.

Партія Регіонів – послідовна в “катанні” і “розводі”.

Доповнення: як і попереджали – і сала не поїли, і перед хлопцями соромно

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s