Київські новини

kievsnews

Прокуратура проти Майдану 01/07/2011

Сьогодні о 10.00 відбудеться розгляд в Апеляційному суді (Соломенська пл.) скарги прокуратури на рішення суду першої інстанції по справі організаторів Майдану підприємців.

Слідство по справі організаторів Підприємницького (податкового) Майдану велося з численними порушеннями законодавства України як слідчою групою ГУ МВС України у м.Києві, так і прокуратурою України та м.Києва. Так, зокрема, слідство не зібрало належних доказів навіть самої події злочину, а прокуратура замість того, щоб у відповідності до вимог Закону ретельно розглянути скарги і клопотання обвинувачених і здійснити нагляд за дотриманням законності слідчими, механічно передала незавершену справу до суду.

Виявивши численні порушення, суд першої інстанції відмовив у розгляді справи і задовольнив клопотання лідера Підприємницького Майдану Сергія Мельниченка, який звинувачується у “створенні організованої злочинної групи з умислом пошкодження плитки на Майдані Незалежності”, про відправлення справи на додаткове розслідування. За законом, у такому випадку матеріали справи повертаються до прокуратури, а прокуратура має повернути справу слідчому.

Прокуратура оскаржила цілком правомірне рішення суду і вимагає розгляду справи “як є” іншим, більш покладистим складом суду.

Сьогодні, 1 липня о 10.00, скаргу прокуратури розглядатиме Апеляційний суд (Соломенська пл.).

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s