Київські новини

kievsnews

ШОК ДЛЯ БУДІВЕЛЬНОЇ МАФІЇ 05/07/2011

Громадські організації та ініціативні групи киян, що давно відстоюють історичні цінності столиці від вандалів-забудовників, утворять 6 липня Штаб оборони Києва (ШОК). Про це повідомила прес-служба Коаліції учасників Помаранчевої революції (КУПР).

Зібрання громадських активістів з вимогою накладення мораторію на забудову центральної частини міста і створення Штабу оборони Києва відбудеться 6 липня о 12.00 перед Кабінетом міністрів.

– Поодинокі організації і групи мешканців інколи можуть протистояти зазіханням рейдерів, – пояснив Голова КУПРу Сергій Мельниченко, – а буває, що забудовник просто змітає опір громадськості. Об’єднаний фронт оборони Києва зможе діяти ефективніше.

Поштовхом для створення Штабу оборони Києва став новий закон “Про регулювання містобудівної діяльності”. Змінивши порядок отримання дозволів на забудову, він створив “вікно”, яке відкриває широкі можливості для пограбування столиці.

– За задумом законодавця, – розповів Голова ГО “Порядок і Достаток” Олександр Місюра, – закон нібито позитивний. Замість отримання забудовником великої кількості дозвільної документації, що давало підгрунтя для хабарництва і корупції, закон передбачає затверджене зонування території Києва – тобто, встановлення об’єктивних критеріїв допустимості забудови. Але ж вийшло так, що один стримуючий фактор відключили, а зонування з’явиться щонайменше через три роки.

Зрозуміло, що у період безвладдя будівельна мафія докладе всіх зусиль, щоб захопити якнайбільше землі і звести якнайбільше залізобетонних коробок, які приносять шалені прибутки. Тому кияни створюють єдиний фронт для протидії зухвалим загарбникам і ведення діалогу з владою. Назву об’єднання підказала героїчна історія української столиці – саме 6 липня 1941 року було створено штаб оборони Києва від німецько-фашистських загарбників.

– Насамперед треба просто виконувати існуючі закони, – вважає лідер громадської ініціативи “Співзахист” Ігор Гурчик, – Треба користуватися історико-архітектурним опорним планом, який теж існує… Користуватися міжнародними законами, які підписала Україна…

http://pktube.onepakistan.com/video/a8bpcJHsbwU/У-КИЄВІ-ЗНИЩУЮТЬ-ПАРК.html

Минуло 70 років, а столиця України так само потребує захисту від ворожої навали. Але тепер це – будівельна мафія, вандали-забудовники, які готові зруйнувати всі історичні пам’ятки, шедеври архітектури, скарби духовності заради власних надприбутків.

Тому сьогодні киянам знову доводиться створювати Штаб оборони Києва від загарбників, скорочено – “ШОК”. Нехай він стане справжнім шоком для зухвалої і цинічної будівельної мафії, припинить зазіхання корумпованих забудовників на святині рідної землі.

Ініціаторами створення ШОКу виступили громадські організації “КУПР”, “Кияни, об’єднуємось”, “Форум порятунку Києва”, “Я – Киянин”, “Порядок і Достаток”, які закликають до спільної дії усіх інших небайдужих захисників Києва.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s