Київські новини

kievsnews

ШТАБ ОБОРОНИ КИЄВА – ПЕРША ПЕРЕМОГА 14/07/2011

Сьогодні Штаб оборони Києва отримав значну перемогу над вандалами. Київська міська рада внесла зміни до раніше запропонованого проекту рішення і прийняла його в формулюванні “Призупинити здійснення будівництва…” в історичній частині міста. Проектом передбачалося “Призупинити здійснення нового будівництва…”

Таким чином, вимоги громадськості були враховані. Не лише нові забудови не з’являться на території поблизу пам’яток архітектури, але й розпочаті раніше – на Олеся Гончара, 17-23; вул.Пирогова, 2; Івана Франка, 9; на руїнах Десятинної церкви, над станцією метро “Театральна” та багато інших, що давно викликали протести киян, мають бути призупинені до встановлення чітких і однозначних правил забудови – зонінгу. Враховуючи численні порушення, виявленні на цих об’єктах, можна очікувати сказування дозволів на будівельні роботи. Але за умови, якщо “очікування” буде й далі таким же активним.

Сьогодні на акції Штабу оборони Києва перед Київрадою, окрім ініціативних груп мешканців, були декілька громадських організацій та дві політичні партії, які підтримали вимоги киян припинити руйнацію історично цінної частини міста та захаращення київських краєвидів модерновими висотними новобудовами.

Під час акції було проведено театралізоване шоу “Я теж хочу вкрасти трохи землі”, яке символізувало боротьбу киян з корумпованими забудовниками. А у сесійній залі чіткі й конкретні вимоги Штабу оборони Києва тим часом оголосив депутат Олександр Бригинець.

Нагадаємо, Штаб оборони Києва (ШОК) було утворено з ініціативи мешканців центральної частини столиці та за підтримки лідерів відомих громадських організацій на початку липня цього року. Шостого липня члени Штабу пікетували Кабмін з цією ж вимогою.

Щодня про свої наміри увійти до складу ШОК заявляють по декілька громадських лідерів – рух продовжує розвиватися і ширитися.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s