Київські новини

kievsnews

ПРОТИ ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ ГОТУЄТЬСЯ ПРОВОКАЦІЯ 22/08/2011

Обізнані джерела повідомили, що корумповані чиновники планують здійснити “підставу” і сфабрикувати карну справу проти громадських активістів, які стоять на захисті Києва від вандалів.

Про це заявила прес-служба ВГО “Коаліція Учасників Помаранчевої Революції” (КУПР).

Поспіхом зібрана нарада головного архітектора з мешканцями проспекту Маяковського не дала результатів, на які розраховували лобісти скандальної забудови. Ані представники ініціативної групи, ані громадські активісти не піддалися на хитрощі забудовників і не погодилися на продовження будівництва, яке призвело до побоїща 18 серпня.

Стало відомо, що “знешкодити” незручних людей вирішили добре випробуваним способом – імітувати скоєння ними кримінального злочину і позбавити волі. Під час наради у головного архітектора 22 серпня о 14.00 активістам мають підкинути велику суму грошей і звинуватити їх у здирництві. Побічним підтвердженням цієї інформації можна вважати появу неправдивої публікації у газеті “Сегодня” (http://www.segodnya.ua/news/14280382.html), яка підводить до думки, що боротьба із незаконними забудовами ведеться не в інтересах киян, а з метою шантажу і отримання “відкупного”. Як заявили начальник ЦОС ГУ МВС в м.Києві Володимир Поліщук і лідери ВГО “Коаліція Учасників Помаранчевої Революції”, наведених у статті “коментарів” вони не давали, і журналіст взагалі не звертався до них при підготовці матеріалу.

Голова Правління КУПРу Сергій Мельниченко додав, що планує заснувати антирейтинг “Смердюче помело” для найбрехливіших ЗМІ і журналістів, і перші кандидати вже визначилися.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s