Київські новини

kievsnews

ВЛАДА РОБИТЬ ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ НАБЛИЗИТИ РЕВОЛЮЦІЮ 26/08/2011

Суд над захисниками українських підприємців – у понеділок 29 серпня о 14.00

Судове слухання справи активістів Підприємницького (Податкового) Майдану відбудеться у Шевченківському районному суді столиці у понеділок 29 серпня о 14.00. У “пошкодженні тротуарної плитки” звинувачують шістьох активістів і лідера Майдану Сергія Мельниченка.

Ситуація ускладнюється тим, що Сергій Мельниченко брав активну участь у мітингу опозиційних сил на День Незалежності, щодо  якого порушено кримінальну справу за фактом злісного хуліганства. Можливо, що правляче угрупування спробує скористатися цим для розправи над Головою правління Коаліції Учасників Помаранчевої Революції.

– Я не виключаю того, що вони захочуть взяти мене під варту, – каже Сергій Мельниченко, – але готовий до випробувань за волю і права простих людей. Я був комендантом наметового містечка у 2004 році – ми перемогли. Був організатором і комендантом Майдану-2010 – ми перемогли. Якщо ж доведеться очолити черговий Майдан… Вони це розуміють і хочуть мене усунути. Але ж не розуміють головного – в разі чого замість мене повстануть інші, лідерів у нас достатньо. І не про всіх знають органи. Революція ще буде – таке гасло підняли над Майданом підприємці. Влада зараз робить усе можливе, щоб її наблизити”.

Нагадаємо, слідство по справі “плиточників” велося з грубими порушеннями, про які неодноразово заявлялося в клопотаннях підсудних і повідомлялося в пресі. Перше засідання суду відбулося 29 квітня. Тоді суддя, побачивши брутально сфабриковану справу, повернув її на додаткове розслідування. Але прокуратура подала скаргу до апеляційного суду з вимогами продовжити розгляд справи і замінити суддю. Апеляційний суд задовольнив вимогу продовжити розгляд справи, але відмовив у заміні судді.

Підприємницький (Податковий) Майдан зібрався 22 листопада минулого року з вимогою накласти вето на недолугий податковий кодекс, а на світанку 3 грудня був розігнаний бійцями спецпідрозділів, переодягненими у форму працівників комунальних служб.

прес-служба
ВГО “Коаліція Учасників Помаранчевоі Революціі” (КУПР)

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s