Київські новини

kievsnews

ЗАХИСТ ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ – КАРАЄТЬСЯ ПО ЗАКОНУ? 14/09/2011

Виступ громадськості на захист національної спадщини кваліфікується як хуліганство

Міліція звинувачує активістів Штабу оборони Києва у вчиненні хуліганських дій. Такими визнано спробу вручити виконавцю скандального будівництва на вул.Олеся Гончара, 17-23 припису прокуратури і рішення Київради про заборону будівельних робіт в буферній зоні Національного заповідника “Софія Київська” 17 серпня цього року. Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва.

Сьогодні, 14 вересня до Шевченківського райвідділу внутрішніх справ викликають на допит з приводу хуліганства організаторів мирного зібрання громадян, метою якого був захист національної спадщини України і вимога до забудовника виконати рішення київської влади про припинення варварської забудови, яка складає серйозну загрозу існуванню видатної пам’ятки архітектури Україну – Національного заповіднику “Софія Київська”.

Активістів викликали на 11.15 до відділення міліції за адресою вул.Кудрявська, 10 до Соколика Михайла Івановича.

Нагадаємо, 17 серпня 2011 року Штаб оборони Києва у складі кількох громадських організацій та ініціативних груп киян намагався вручити керівникам будівництва офіційні документи на припинення робіт. Оскільки представники забудовника замість того, щоб вийти до громади, кинулися тікати і сховалися десь серед будівельних конструкцій, громадяни намагалися увійти на територію будівництва і ознайомити їх з рішенням Київради. На захист протизаконного будівництва стали невідомі у формі, схожій на міліцейську, які навідріз відмовилися представитися і пояснити підстави для своїх дій. У зв’язку з протиправними діями невідомих організатори акції викликали міліцію і зробили заяву про перешкоджання діяльнгості громадських організацій.

Після цього учасники мирного зібрання спробували викликати начальство з будівництва, стукаючи у паркан – але ніхто так і не вийшов.

Варто зазначити, що останнім часом злочинні представники влади все частіше застосовують переслідування за вигаданими звинуваченнями для придушення волевиявлення громади. Так було протизаконно зупинено колону демонстрантів на вул.Володимирській під час святкування Дня Незалежності, без будь-яких законних підстав розігнано мирні зібрання 5 і 8 вересня на Хрещатику, 27. В усіх випадках, прикриваючи свої протиправні діяння, міліція намагається перекласти провину на громадян і звинуватити їх у порушенні громадського порядку і нібито злісному невиконанні законних вимог правоохорониих органів.

Влада випробовує терпець народу – але він може і урватися…

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s