Київські новини

kievsnews

БЕРКУТ ТЕПЕР ТЕЖ ДЯКУВАТИМЕ ДОНБАСУ 15/09/2011

Спецпідрозділ міліції «Беркут» тепер озброївся супермодними у цьому сезоні футболками з написом «Спасибо жителям Донбасса!». Охорону стадіону бійці здійснюватимуть в них.

Сьогодні о 18.00 біля Головпоштамту на Майдані Незалежності фірма «Простопрінт», на яку нещодавно було здійснено «наїзд», очевидно пов’язаний звипуском крамольних футболок, здійснювала доброчинний розпродаж своєї продукції за ціною майже вдвічі нижчою від стандартної. Виручені кошти підприємці мали намір передати на допомогу протиправно переслідуваним громадським активістам.

Про акцію було широко оповіщено всіма можливими засобами поширення інформації. Згідно вимог Конституції і законів України, належним чином завчасно повідомлено органи виконавчої влади. Судової заборони на проведення доброчинної акції не надходило.

Але ледве працівники «Простопрінту» вийняли свої вироби і зібралися розпочати продаж, як на них смерчем налетів загін «Беркута» і почав без розбору хапати всіх присутніх. Людей вдалося відбити. Але потім взвод «Беркута» відкрито із застосуванням сили заволодів ящиком футболок, згуртувався у «свиню» – так само, як при супроводі автозаків з особливо небезпечними в’язнями – і кинувся тікати до станції метро «Хрещатик».

Вартість викраденого майна складає суму, яку кримінальний кодекс визначає як «особливо великі розміри».

Тепер звитяжні спецназівці розганятимуть мирні зібрання громадян у формі, яка даватиме вичерпну відповідь на підстави припинення мирного зібрання.

 

One Response to “БЕРКУТ ТЕПЕР ТЕЖ ДЯКУВАТИМЕ ДОНБАСУ”

  1. Olena Tregub Says:

    Ukrainian political entertainment :))!


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s