Київські новини

kievsnews

Стратегія розвитку міста Києва до 2025 року 19/09/2011

У Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх) 19 вересня об 11.00 відбудеться громадське обговорення проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

Як вдалося дізнатися активістам Штабу оборони Києва, 19 вересня 2011 року oб 11.00 в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх) відбудеться громадське обговорення проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року за участі повного складу Громадської ради при КМДА, голів громадських рад при районних в м.Києві державних адміністраціях, голови Київської міської державної адміністрації, заступників голови та керівників структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та голів районів м.Києва. Початок реєстрації учасників о 10-15.

Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва.

«Варто зазначити. – йдеться в повідомленні, – що КМДА про громадське обговорення цього важливого питання не повідомила громадськість столиці. Виключно зусиллями окремих активістів Штабу, практично випадково, вдалося отримати інформацію про ці збори. І лише на наполегливу вимогу наших активістів КМДА розмістила оголошення на офіційному сайті, але сталося це лише за день до обговорення».

Текст оголошення тут: kmv.gov.ua/grada.asp?IdType=2&Id=232421

Нагадаємо, у цей же день о 18.00 відбудеться чергове засідання Штабу оборони Києва, на якому активісти найвпливовіших у столиці громадських організацій разом з киянами визначатимуть заходи для збереження і розвитку столиці. Також буде презентовано новий сайт об’єднання.

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s