Київські новини

kievsnews

НА ЛЮТЕРАНСЬКІЙ, 12 НА ЦЕЙ РАЗ ОБІЙШЛОСЯ БЕЗ ЖЕРТВ 26/09/2011

На вулиці Лютеранській, 12 впав гусеничний кран. Просто на житловий будинок.

Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва.

Від удару вщент зруйновано дах і горище, а торцовою стіною пройшла величезна тріщина згори донизу. Як пояснили фахівці, подальша експлуатація такого будинку небезпечна, і скоріше за все його доведеться зносити і будувати новий. Таку ціну доводиться платити за потурання чиновників незаконним забудовам, які ведуться, як правило, з грубими порушеннями будівельних норм і правил. На щастя, цього разу без крові. Хоча могло бути гірше.

На досить крутому схилі з пластичного глинистого грунту було заплановано до Євро-2012 звести готель. Не зважаючи на висновки фахівців, які застерігали: в цьому місці грунтові води пролягають на малій глибині, і фундамент висотки змінить їх рух непередбачуваним чином. На цьому місці вже спосерігаються зсуви грунтів – в будинку на Круглоуніверситетській, 1 фронтальна стіна ще у 2004 році була більше ніж на метр нижче за тилову. З огляду місця події можна припустити, що кран також впав через зсув грунту.

Проти зведення п’ятизіркового готелю на крутому схилі між Круглоуніверситетською і Лютеранською багато років б’ються мешканці прилеглих будинків – Круглоуніверситетська, 7 і Лютеранська, 12, який сьогодні пав жертвою будівельної мафії. На допомогу громадянам приходили активісти громадських організацій – ВГО “Коаліція Учасників Помаранчевоі Революціі” (КУПР), Блоку соціального партнерства “Порядок і Достаток”, “Я – Киянин”, “Кияни, об’єднуємось!”, Штабу оборони Києва. Попри низку судових рішень і приписів прокуратури, забудова продовжувалася.

Забудову веде компанія “Основа-СОЛСІФ”, яка входить до власності відомого у Києві “будівельника” пана Парцхаладзе.

Сподіваємося, що цей інцидент змусить київську владу дещо інакше подивитися на проблему земельного рейдерства і незаконних забудов. Адже помалу сповзає у весибюль метро “Театральна” торгівельний центр, збудований на місці садиби Галагана, Тріскаються будинки на Гончара, 17-23; на Пирогова, 2; на Івана Франка, 7 і багатьох інших…

 

One Response to “НА ЛЮТЕРАНСЬКІЙ, 12 НА ЦЕЙ РАЗ ОБІЙШЛОСЯ БЕЗ ЖЕРТВ”

  1. Mark Says:

    “Попри низку судових рішень і приписів прокуратури, забудова продовжувалася” ???
    А зачем так открыто врать ? Я живу в соседнем доме и знаю, что к сожалению у застройщика есть все документы на стройку, поэтому стройку и не могут остановить!
    Кроме того, несколько жителей прилегающих домов только якобы против стройки, а на самом деле зарабатывают на ней, в том числе глава ОСББ “Лютеранская 12” Обушный Н.И., Михно В.Г., Семенова Т.Ф. и т.д.
    Проверяйте информацию прежде чем писать такое !


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s